Betting onlinePariuri onlineFogadások onlineZakłady onlineSázení onlineStávkovanie online
Stávkové kancelárie
 Tipsport
 DOXXbet
 bet-at-home
 bet365
 Unibet
 Betsafe
 Betsson
 bwin
Bleskovky
18. 10. 2017 17:30:14 | Webnoviny.sk
Rybáriková skrečovala zápas proti Cornetovej, v Moskve skončila v osemfinále

18. 10. 2017 15:55:26 | Webnoviny.sk
Marcel Hossa po zranení už trénuje na ľade Dukly Trenčín

18. 10. 2017 12:21:42 | Webnoviny.sk
Sagan má rád výzvy a je hladný po víťazstvách, na Tour de France bude mať extra motiváciu

18. 10. 2017 11:33:05 | Webnoviny.sk
Video: Liverpool v siedmom nebi, Maribor utŕžil v Lige majstrov rovnaký debakel ako Žilina

18. 10. 2017 11:00:39 | Webnoviny.sk
Video: Hayward si brutálnym spôsobom zlomil členok, hráči a diváci si zakrývali oči

Výsledkový servis
Výsledky - futbal
Výsledky - hokej
Výsledky - tenis
Výsledky - basketbal
Ďalšie odkazyPlatobné možnosti

Platby kreditnými a debetnými kartami

Dnes je možné zaplatiť kartou všade a už takmer za všetko. Prečo by malo byť výnimkou zaplatiť si za tipovanie, hranie v online kasíne, či hranie pokru? Overenie vašej karty prebieha cez zabezpečené platobné systémy a je možné platiť takmer všetkými typmi kreditných a debetných kariet. Najpoužívanejšie sú VISA, VISA Electron a Mastercard.

No a v niektorých spoločnostiach tak ako je možné kartami platit, je možné nechať si na ne vyplatiť svoje výhry.

Internetové elektronické peňaženky

Mnoho spoločností ponúka takéto platobné systémy. V čom spočívajú? Tieto systémy sú založené na vašom virtuálnom účte (virtuálnej peňaženke) na internete. Toto konto je vlastne prostredníkom medzi Vami a medzi obchodníkom (stávkovou kanceláriou či internetovým kasínom). Vy si prevediete do tejto svojej "peňaženky" finančné prostriedky (cez kreditnú kartu, prevodom z Vášho účtu, ...) a následne tento účet (Vašu internetovú peňaženku) môžete použiť pri nákupoch na internete. Najznámejšími spoločnosťami u nás sú Moneybookers, Neteller, PayPal.

Online platby

Online platby sú asi najlepší spôsob platenia za služby na internete, ale u nás túto možnosť poskytuje pre gaming spoločnosti ešte veľmi málo bánk. Používateľ si vyberie banku v ktorej má účet, internetbanking a prostredníctvom online platobnej metódy (SporoPay, UniPlatba, VUBplatby, DexiaPay...) pošle finančné prostriedky na svoj hráčsky účet.

Prevodný príkaz

Najmenej výhodnou metódou na vklady je platba prevodným príkazom. Jej nevýhoda spočívat v tom, že po prevode väčšinou nemáte hneď pripísané finančné prostriedky na Vašom hráčskom účte a teda nemôžete hneď za ne hrať. Pripísanie prostriedkov trvá nejaký čas, a je možné az po prijatí sumy na bankový účet internetového kasína či stávkovej kancelárie. Je to ale zase jedna z najvhodnejších metód na vyplatenie vašej výhry.

SMS platby

Veľmi výhodná metóda na platby. Pošlete cez svoj mobilný telefón SMS na udané číslo, a cena za odoslanú SMSku Vám okamžite pripíše na váš hráčsky účet. V internetových kasínach či stávkových kanceláriách sa zatiaľ takmer vôbec nevyužíva, zrejme kôli vysokým poplatkom.

Predplatné karty

Predplatné karty umožňujú vykonávať Hotovostné platby na internete bez bankového účtu alebo kreditnej karty. U nás je najznámejšia predplatná karta paysafecard. Ako to funguje?

Zakúpite si predplatnú kartu (existujú v rôznych hodnotách) na niektorom z predajných miest. Na karte je vytlačený PIN kód ktorý potom zadáte pri platbe na internete. Suma platby sa Vám automaticky odráta zo zostatku na karte. A je zaplatené – bez osobných údajov, bez bankového spojenia. Jedna z najbezpečnejších možností platby na internete.

Na Slovensku je možné zakúpiť PAYSAFE kartu online - prostredníctvom bankového prevodu, PIN kód vám bude doručený prostredníctvom SMS priamo na váš mobil. Viac sa dočítate na stránke http://www.paysafecard.com/sk/.