Betting onlinePariuri onlineFogadások onlineZakłady onlineSázení onlineStávkovanie online
Stávkové kancelárie
 Tipsport
 DOXXbet
 bet-at-home
 bet365
 Unibet
 Betsafe
 Betsson
 bwin
Bleskovky
18. 10. 2017 17:30:14 | Webnoviny.sk
Rybáriková skrečovala zápas proti Cornetovej, v Moskve skončila v osemfinále

18. 10. 2017 15:55:26 | Webnoviny.sk
Marcel Hossa po zranení už trénuje na ľade Dukly Trenčín

18. 10. 2017 12:21:42 | Webnoviny.sk
Sagan má rád výzvy a je hladný po víťazstvách, na Tour de France bude mať extra motiváciu

18. 10. 2017 11:33:05 | Webnoviny.sk
Video: Liverpool v siedmom nebi, Maribor utŕžil v Lige majstrov rovnaký debakel ako Žilina

18. 10. 2017 11:00:39 | Webnoviny.sk
Video: Hayward si brutálnym spôsobom zlomil členok, hráči a diváci si zakrývali oči

Výsledkový servis
Výsledky - futbal
Výsledky - hokej
Výsledky - tenis
Výsledky - basketbal
Ďalšie odkazyJednoduchosť online stávkovania

V dnešnej dobe ohromne veľa ľudí si rado vsadí na ich obľúbené športy či už pravidelne alebo len tak rekreačne. Ale len málokto vie, že práve stávkovanie má dlhoročnú tradíciu. Už dvetisíc rokov späť si starí Rimania radi vsadili na svojho obľúbeného gladiátora. Avšak nikdy pred tým tento proces nebol jednoduchší. Vďaka internetu sa dnes k stávkam môže dostať každý z akéhokoľvek miesta s prístupom k internetu a to neobmedzene, 24/7! Len gladiátori boli nahradení športami, ako je futbal, hokej, tenis a pod.

Najčastejším športom, na ktorý sa vsádza, je určite futbal, ktorý je obľúbený medzi miliónmi po celom svete a hrá sa od najnižšej po najvyššiu úroveň. Stávkovať sa dá nielen na víťaza zápasov či rôznych národných či medzinárodných šampionátov, ale aj na počet žltých a červených kariet rozdaných pri zápase, počet voľných kopov a mnohé ďalšie. Nenahraditeľnou výhodou online stávkovanie je určite fakt, že jednoducho nemusíte opustiť teplo domova! Väčšina stávkových spoločností poskytuje prehľadné webové stránky, kde sa dá nájsť veľa zaujímavých ponúk, kde si možno staviť buď na jeden zápas, alebo aj na viac zápasov naraz. Šanca na výhru v tomto prípade je nižšia však adrenalín aj možná výhra je oveľa vyššia ako pri stávke na jeden šport. Online stávkovanie je dnes už tak obľúbené, že staviť sa dá skoro na čokoľvek. Na stránkach bet365 je možné nájsť okolo deväťdesiatky rôznych športov ale staviť sa dá aj na politiku alebo dokonca aj na víťaza zábavných televíznych relácií. Ako je vidieť, ponuka je naozaj široká, záleží na záľube stávkujúceho.

Ďalšou výhodou online stávkovanie je určite skutočnosť, že každá stávková kancelária sa snaží získať a udržať si čo najviac zákazníkov a tým pádom ponúka veľké množstvo bonusov a mimoriadnych ponúk. Mimo to, výhra ide priamo na účet, takže zákazník sa nemusí starať a chodiť si niekam pre výhru. Založenie účtu je veľmi jednoduché, účet si je možné založiť u viac stávkových spoločností a tým pádom využiť najlepšiu ponuku.